پایان 31 سال فراق مادر و فرزند در بوشهر به پایان رسید

 

 

 

 

مادر شهید صبوری که با استقبال کم‌نظیر مردم بوشهر روبه‌رو شد در سخنانی با تشکر از حضورمردم در این مراسم گفت: خوشحالم پس از ۳۱ سال به دیدار فرزندم آمدم.

اعضای خانواده شهید بهروز صبوری لحظاتی پیش وارد در میان استقبال کم نظیر مردم بوشهرفرودگاه این شهرشدند و مورد استقبال مصطفی سالاری استاندار، معاونان استاندار، مدیران دستگاه‌های اجرایی، خانواده معظم شهدا، ایثارگران و سایر قشرهای مختلف مردم قرار گرفتند
استانداربوشهر در بدو ورود خانواده شهید صبوری با آویختن گل به گردن مادر شهید صبوری  وخوش‌ آمدگویی به این خانواده صبور اظهار کرد: وظیفه خودم می‌دانم در خدمت خانواده شهدا باشم و حضور در کنار خانواده های شهدا سبب روحیه، انرژی و آرامش دلها می‌شود.

مصطفی سالاری افزود: قرار گرفتن در کنار شهیدان و خانواده های آنان آرامش به انسان می‌دهدد

وی تصریح کرد: تکریم خانواده ایثار گران، شهدا یک وظیفه است و خدمت به خانواده‌های شهدا سبب افتخار مسئولان و مردم است.

مادر شهید صبوری که با استقبال کم‌نظیر مردم بوشهر روبه‌رو شد در سخنانی با تشکر از حضورمردم در این مراسم گفت: خوشحالم پس از 31 سال به دیدار فرزندم می‌آیم.

وی با بیان اینکه شهید صبوری دستش را برای ابوالفضل(ع) و جانش را برای عزت مندی ایران اسلامی و اسلام عزیز داده است گفت: فکر نمی‌کردم فرزندم در جایی به این خوبی دفن  شده باشد مردم بوشهر نشان دادند که شهیدپرور  و سبب افتخار نظام اسلامی هستند.

 

 

شهید

 

 

استقبال از مادر شهید صبوری

 

/ 0 نظر / 13 بازدید